SALADUSTE VILLA

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
480
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
19.04.2022
Tõlkija
Hind
24,30 €

Rebecca Neumanneri abielu on karile jooksmas, sest ta soov emaks saada on muutunud kinnisideeks. Kuid siis saabuvad uudised ta võõraks jäänud perekonnalt Rhodoselt.  Kutsutud tagasi imekaunile Kreeka saarele, kus asub ta sünnikodu, taipab Rebecca, kui vähe ta teab oma vanaemast, kellest ta juba kümmekond aastat on eemale hoidnud. Rebecca lapsepõlves ei rääkinud Bubba kunagi natsi okupatsioonist, aga alati ringles selle kohta kuulujutte.

Milliseid meeleheitlikke samme oli vanaema astunud tol kohutaval päeval 1944. aastal, kui ta perekond lõhki rebiti? Kas kuulujuttudel, et ka vanaema käed on verega määritud, on tõepõhi all? Bubba kavatseb saladused endaga hauda kaasa viia. Ent kui Rebecca Rhodosele saabub, uus elu südame all tuksumas, saab katkine perekond taas kokku.  

On saabunud aeg rääkida tõtt kõige süngemate päevade kohta …

Menukas Briti autor Patricia Wilson tegutses aastakümneid äris, kuni otsustas varakult pensionile minna ja kolida Kreeta saarele. Seal lõi õitsele tema kirjutamisanne, mille tulemusena sündis järjest mitmeid populaarseks saanud romaane. 2017. aastal sai Wilsoni esimesest romaanist „Saladuste saar“ kiiresti Amazoni menuk ning järgnesid veel mitmed saare-romaanid. Tema raamatud saavad inspiratsiooni päriselu ajaloolistest sündmustest, kuid neid vürtsitab autori elav fantaasia.  2021. aasta suvel ilmus eesti keeles tema menukas raamat „Põgenemine Kreetale“.

 

VAATA RAAMATUSSE!