Uudised

Eesti kinodes saab alates neljapäevast, 30. septembrist vaadata kauaoodatud uut Bondi filmi "Surm peab ootama" ("No Time To Die"). Filmi režissöör on Cary Joji Fukunaga, James Bondina astub viimast korda üles Daniel Craig. Uuele Bondi-filmile tegid tunnusloo Billie Eilish ja tema vend Finneas, seda esitab Billie Eilish.

Täna, 3. septembril tähistab 90 aasta juubelit armastatud lastekirjanik Jaan Rannap. Austatud juubilari käis õnnitlemas ka Pegasuse kirjastuse esindus. Jaan Rannapi kõige tuntuma raamatu "Agu Sihvka annab aru" saate soetada meie kirjastuse e-poest siit.

Raamatugurmaan kirjutas oma blogis meie uuest raamatust "Terapeut".

"Autor on selles romaanis mõnuga keerutanud, kahtlusaluseid oli mul vahepeal ikka täitsa mitu. Nautisin seda väga, et mõtted ei saanud lugedes rahu, sest see on minu jaoks üle keskmise hea põneviku tunnus. 

Rahvusraamatukogu kultuurinõunik Karl Martin Sinijärv soovitab sel nädalal Vaclav Smili teost "Arvud ei valeta. 71 asja, mida peab maailma kohta teadma".

Georges Simenoni komissar Maigret' raamatutest on kavas hakata jälle sarju ja filme tootma. Kuni need meie tele- ja kinoekraanidele jõuavad, läheb veel aega, kuid selle võib veeta komissar Maigret' uute raamatute seltsis! Pegasuselt on ilmunud lausa kaks uut raamatut:  "Härra Gallet´ surm" ja "Maigret ja tema surnu". 

Eesti Lastekirjanduse Keskus tegi nimekirja, kus soovitati raamatuid 2021 suvevaheajaks.

Värskelt avaldatud Louise Douglas "Maja mere ääres" on nüüd saadaval ka eestikeelse audioraamatuna, mida loeb Liivika Hanstin. Raamat on saadaval Digireadis, millel on ka Androidi äpp. Mine kuula esimest 10 minutit tasuta ja avasta enda jaoks uus maailm. 

Turunduslabor soovitas oma koolitusel  raamatut "Mõjustamise psühholoogia"!

Klikka siia, et raamat osta!

ETV2 noortesaates "Nova" on olnud kaks meie lasteraamatu tutvustust! Tiina Laanemi "Kollase kassi komando" ning

Christine Nöstlingeri "Kui mu isa tahtis abielluda Anna Lachsi emaga".

Vaata tutvustusi all olevatelt linkidelt:

"Kollase kassi komando"

Kas vanad lasteraamatud kõnetavad veel lapsi?

Andrus Vaarik avaldas nimekirja armastuse- ja sõpruseteemalistest raamatutest, mida ta soovitab. Nimekirjas oli ka Pegasuse autori Karin Slaughteri raamatud- "Hea tütar" ja "Ilusad tüdrukud".

Eesti Lastekirjanduse Keskus soovitab raamatut "Kuidas loomad mõtlevad ja tunnevad"!

Nad kirjutasid raamatust järgmiselt:

Raamatusarja „Olid kord võlurid“ autor Cressida Cowell tervitab võlurisarja kolmanda osa „Koputa kolm korda“ ilmumise puhul lugejaid kogu maailmas

RAAMAT JA FILM - käsikäes!

Garrard Conley romaani "KUSTUTATUD POISS" põhjal valminud liigutav linateos on 10. jaanuarist NETFLIXIS!

Rõõm on teatada, et uuest nädalast on ka Eesti filmihuvilistel võimalus vaadata ära romaani "Kustutatud poiss" ekraniseering, kus teevad meisterlikud rollid Nicole Kidman, Russell Crowe ja Lucas Hedges.

Veebipoed on avatud! FB-s on käimas raamatuloos. Kui üks otsa saab, algab kohe teine, kolmas, neljas.

Head lugemist!