RACHEL, MU PIIN

Raamatu kaas
Lehekülgede arv
384
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
27.07.2017
Tõlkija
Toimetaja
Hind
16,70 €
Soodushind
5,90 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

IMELINE ARMASTUSLUGU VÕI KLASSIKALINE MÜSTEERIUM? Romaanis „Rachel, mu piin“ rullib maailma üks parimaid jutuvestjaid, Daphne du Maurier, lugejate ees lahti sünge ning haarava loo kirglikust ja vankumatust armastusest, mis annab maad kahtlustustele ja hirmule.

Ebatavaliselt kaunis Rachel saabub Philip Ashley uhkesse Cornwalli mõisa. Ehkki Philip kahtlustab, et äsjane lesk Rachel võib olla põhjustanud tema armastatud nõo Ambrose’i surma ja näeb naises esiti enda vaenlast, on mees peagi Rachelist üdini lummatud. Selles sünges, salapärases ning erootilise pingega laetud hea ja kurja loos peab Philip otsustama, kas imeline Rachel on tulnud selleks, et ka tema hävitada, või on ta salalike meeste süütu ohver, kes ihkab vaid üht: olla armastatud.

Inglise kirjanik Daphne du Maurier (1907–1989) oli üks oma aja hinnatumaid ja produktiivsemaid romaanikirjanikke. Muu hulgas on ta kogunud tuntust romaaniga „Rebecca“ ja lühijutuga „Linnud“, mille põhjal on vändanud filmid suurmeister Alfred Hitchcock. „Rachel, mu piin“ valmis uus film 2017. aastal, peaosas võluv Rachel Weisz.

 

Kinos ARTIS sai filmi näha alates 25. augustist 2017. Filmitutvustus SIIN