POISS VARJUST

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
496
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
06.07.2018
Tõlkija
Toimetaja
Sari
Hind
20,90 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

15-aastase Marco Jamesoni eluunistus on saada Taani kodanikuks ja käia koolis nagu kõik normaalsed teismelised, kuid tema onu Zola sunnib nii teda kui ka teisi endise mustlasklanni lapsi tänaval kerjama ja varastama. Kui Marco avastab juhuslikul põgenemisel surnukeha, mis annab selget tunnistust Zola kuritegelikkusest, otsustab ta klanni juurest igaveseks lahkuda.

Tema „pereliikmed“ alustavd poisi leidmiseks innukat jahti, kuid varsti selgub, et nad pole ainsad, kes tahavad Marcot igaveseks kõrvaldada… 

Politseikomissar Carl Mørck üritab poissi päästa, ent see osutub arvatust keerulisemaks. Marco juhtumi tagamaad küündivad Taanist Aafrika äärealadeni, korrumpeerunud pangabossidest jõhkrate lapssõduriteni ning pealtnäha süütutest pettustest kõige süngemate afäärideni. 

„Poiss varjust“ on viies osa Jussi Adler-Olseni ülemaailmselt menukast Q-osakonna krimisarjast.  Adler-Olseni raamatuid ei tasu neelata, neid tuleb mõnuga võtta. Küll mitte nagu valget, vaid miskit sametist õlut.  - Jaan Martinson, krimihuviline. Ja Martinsoni arvamust just selle raamatu khta saab lugeda SIIT!

Raamatukäpp kirjutab sellest SIIN!