KAASREISIJA

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
415
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
30.11.2021
Tõlkija
Toimetaja
Hind
21,99 €

Sa oled endaga päris rahul, sest käid tööl katamaraaniga. Enam ei pea sa ummikutes istuma ega metroos tunnelisse kinni jääma (sul on klaustrofoobia). Naudid kuulsat Thamesi vaadet ja värsket õhku – elukvaliteet on kõvasti tõusnud. Koos hedonistist naabrimehe Kitiga oled laeval uusi sõpru leidnud ja te tähistasite äsja koos jõule.  Aga pärast jõule ei tule Kit hommikul laevale. Jõelt on näha samad vaated, aga miski on ikkagi valesti.

Sa tuled laevalt maha ja politsei ootab sind. Kiti abikaasa Melia on teatanud mehe kadumisest ja üks kaasreisija nägi, kuidas sa tülitsesid Kitiga, kui te sõitsite tollelt jõuluistumiselt viimase laevaga koju. Politsei sõnul oli sul põhjust teda vihata. Teda tappa. Sa vaidled vastu. Kit on su sõber – küsige Melialt, kes seda kindlasti kinnitab. Ja kes on ikkagi too kaasreisija, kes sulle näpuga näitab? Mida nad teavad su eraelust? Tol ööl võis küll juhtuda kokkusattumusi, aga sina oled süütu, täiesti süütu! Oled ju?  

Louise Candlish on kirjutanud hulgaliselt romaane, nende seas „Meie maja“, millest sai nr 1 bestseller nii pehmekaaneliste, e- kui ka audioraamatute hulgas ning see võitis 2019. aasta Briti parima kriminaalromaani ja põneviku auhinna. Candlishi romaan „Need naabrid“ jõudis Sunday Timesi bestsellerite nimekirjas teisele kohale.

 

Vaata raamatusse!