JUMALAGA KODUS

Raamatu kaas
Lehekülgede arv
304
Mõõtmed
140 x 210
Avaldamise aeg
14.01.2010
Tõlkija
Toimetaja
Hind
12,50 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Miski ei köida inimeste huvi enam kui kogemus, mida tuntakse sõna "surm" all. Raamat "Jumalaga kodus" on Neale Donald Walschi sõnasõnaline ülestähendus pühast Jumalaga toimunud jutuajamisest ning ühtlasi viimane osa tavatust kahekõnest, mis täidab üheteistkümne aasta jooksul kirja pandud üheksa raamatu ligi 3000 lehekülge ning puudutab inimelu kõiki valdkondi.

Siinne mõttevahetus käsitleb inimkogemuse mitmeid külgi ning põhjalikumalt kui iial varem keskendutakse neist ühele – selleks on surm, suremine ja surmajärgne elu. Lihtsas ja arusaadavas keeles avaldatakse elamise mõte ja eesmärk, inimeste suurimate rõõmude saavutamise viisid, selle teekonna olemus, millel me kõik asume, ning sellesama teekonna võrratu lõpp – mis, nagu selgub, pole üldsegi lõpp, vaid vaimustav vahepala, mille täielik kirjeldus vapustab kujutlusvõimet.

Raamatu "Jumalaga kodus" sõnum võib osutuda kõige lootusrikkamaks ja kasulikumaks, mida inimkond on eales vastu võtnud. See annab vastused küsimustele, mida esitavad kõik inimesed. Mis siinses elus tegelikult toimub ja mis saab siis, kui käesolev elu läbi on? Kas me saame taaskord kokku oma lähedastega, kes on lahkunud enne meid? Kas Jumal tuleb meile tervitades vastu? Kas sellest kujuneb kohtumõistmise päev? Kas meil seisab ees igavesse needusesse langemise võimalus? Kas meil lastakse lipsata taevasse? Kas me oleme üldse teadlikud sellest, mis pärast meie surma aset leiab? Kas midagi ÜLEÜLDSE aset leiab?

See raamat on kõikidele, kes ei tea, mis pärast surma juhtub, ning kel on seetõttu väga nõrk aluspõhi elus toimuva ja selle põhjuste sügavamaks mõistmiseks. See on nendele, kes pole teadlikud ühestki valemist, millel tugineb elu enese toimimine. See on nii neile, kes on nõutud, kui ka neile, kes seda pole, arvates, et nad teavad kõige selle kohta ühte-teist, ent murravad ometi aeg-ajalt pead, kas neil ikka on õigus… Ning see on neile, kes on ehk lihtsalt hirmul.

Niisamuti on see raamat mõeldud neile, kes ei kuulu ühtegi ülalnimetatud rühma, kuid kes soovivad kedagi sinnakuulujaist aidata, teadmata, kuidas seda teha. Mida öelda neile, kes on suremas? Kuidas lohutada ellu mahajääjaid? Mida neil hetkedel iseendale öelda? Need ei ole lihtsad küsimused.

Meil kõigil on üks lõppsiht: me kõik oleme teel Koju ja meie sinnajõudmine ei luhtu. Jumal ei lase sel sündida.