HEA TÜTAR

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
432
Mõõtmed
156x235
Avaldamise aeg
05.09.2018
Tõlkija
Toimetaja
Hind
18,90 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Kaks tüdrukut aetakse relva ähvardusel metsa. Üks põgeneb oma elu eest. Teine jääb maha …

Kakskümmend kaheksa aastat tagasi toimus kohutav rünnak Charlotte’i ja Samantha perekonna kodule ning tol ööl hävitati tüdrukute elu täielikult. Nende ema tapeti. Nende isa – Pikeville’i tunnustatud kaitseadvokaadi – süda murdus.

Selle jubeda öö saladused neelasid kõik. Nüüd on Charlotte’ist saanud isa eeskujul advokaat – ta on täiuslik hea tütar. Aga kui vägivald taas Pikeville’i tabab ning jahmatav tragöödia kogu linna traumeerib, tõmmatakse Charlotte jälle õuduste keerisesse. Ta pole mitte ainult esimene tunnistaja kuriteopaigal, vaid see on juhtum, mis taaselustab kohutavad mälestused, mida ta on püüdnud liigagi kaua alla suruda.

Šokeeriv tõde kuriteo kohta, mis tema perekonna aastakümneid tagasi hävitas, ei jää igaveseks peitu …

Karin Slaughter on nüüdisaegse kirjandusmaailma üks populaarsemaid ja tunnustatumaid autoreid. Slaughter oskab kirjutada lugusid, mis poevad lugejale naha alla, ja põhjusega on talle antud Ameerika põnevike kuninganna tiitel.

Tema raamatuid on üle maailma müüdud rohkem kui 35 miljonit eksemplari ja tõlgitud ligi 40 keelde. Pingest ja pööretest tulvil „Hea tütar“ on Slaughteri 17. romaan, mille on põnevike austajad ühtlasi tunnistanud seni üheks tema parimaks teoseks.

„Karin Slaughter hoiab meisterlikult pinevust – esimesest leheküljest kuni päris viimaseni.“ – Camilla Läckberg „Sisenege Karin Slaughteri maailma, aga olgu hoiatuseks, et tagasipöördumist ei ole.“ – Lisa Gardner „Slaughter on lihtsalt üks praeguse aja parimaid põnevike autoreid.“ – Gillian Flynn

Allan Martinson arvab raamatust nii!
R
aamatukäpp aga NII!