EMADE NIPID

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
304
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
26.08.2019
Tõlkija
Toimetaja
Hind
17,50 €

Miks arvatakse, et emaks olemine käib meie tervise arvelt koos kaasneva kaalutõusu, väsimuse ja kurnatusega? See ei pea nii olema. Kuidas oleks, kui su laps ja sa ise saaksite end korraga hästi tunda? Me ravime haigusi, teeme 3D-printeriga kunstkõrvu ja leiutame, kuidas kosmoses pissida. Miks me ei võiks lahendada ka kurnatud emade mured? 

Arst ja kahe lapse ema dr Darria Gillespie otsis kaasaegsest meditsiinist, psühholoogiast ja alternatiivmeditsiinist vastuseid siis, kui teda ennast tabasid tervisemured. Nüüd toob ta need lahendused emadeni kõikjal maailmas. Sellesse raamatusse on kirja pandud üle saja nipi, kuidas õigesti süüa, rohkem liikuda, leevendada stressi ja magada hästi.  Kõik need nipid on kohese mõjuga võimsad minilahendused. Sa tunned end paremini, kaotad rasedusega kogunenud kilod ja oled rohkem hetkes kohal, kasvatades samal ajal rõõmsaid ja tublisid lapsi.

Dr Darria huumorimeel ja isiklikud lood pakuvad julgustust ja tuge just siis, kui emad seda kõige enam vajavad.   Dr Darria Gillespie omandas meditsiinikraadi Rochesteri ülikoolis, sooritas residentuuri Yale’i ülikoolis erakorralise meditsiini erialal ja sai magistrikraadi Harvardi majandusteaduskonnast. Pärast residentuuri ühines ta Harvardi meditsiiniteaduskonnaga ja töötas Beth Israel Deaconness Medical Center haigla EMO-s Bostonis, Massachussettsis. Ta on ka praegu EMO arst ning töötab Tennessee ülikoolis kliinilise meditsiini kaasprofessorina.