ARMASTUSE MEISTRIKLASS

Raamatu kaas
Lehekülgede arv
184
Mõõtmed
140 x 210
Avaldamise aeg
09.05.2011
Tõlkija
Toimetaja
Hind
12,46 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Naine on särav, vapustav, seksuaalne, ligitõmbav ja meelitav... Ometi - tuhanded ja tuhanded kaunid, targad ja hoolitsetud naised on üksikud, kuid samas köidab mõni välimuse poolest täiesti tavaline naine mehi mingil arusaamatul moel.

Naised sageli ei aimagi, et õrna naiselikkuse võimu kunsti on võimalik õppida. Juba ammustel aegadel tegeldi sellega suletud naiskloostrites või anti teadmisi ja oskusi isiklikult edasi valitsejate armastatud naistele ja armukestele. Armastuskunstis meisterlikkuse saavutamine nõuab aga jõupingutusi, treeninguid ja, mis kõige tähtsam, vaibumatut täiuslikkuse igatsust.

Võib-olla teid üllatab, et tänapäevase haridusega arst otsustas pühendada oma raamatu sakraalsele naiselikkuse kunstile juhtida intiimlihaseid, millest on juttu rohkem kui seitsme tuhande aasta vanustes traktaatides. Ent suurem osa edukaid naisi on arvanud ja arvavad, et niisuguse meisterlikkuse valdamine on naiseliku täiuslikkuse saavutamise lahutamatu osa. Ainult see kaunitar, kes on ise tulvil naudingut ja valitseb suurepäraselt oma keha iga rakku, võib anda oma armsamale kire võimsat energiat ning siis teeb armastatu ka tema tõeliselt õnnelikuks.

Lugedes seda raamatut, õppige ennast tundma, armastage ja hellitage oma naiselikku olemust ning olge õnnelikud! Tehes harjutusi, mida on siin raamatus tutvustatud, võite alguses saavutada naudingu tipphetke üksi, seejärel aga hõlpsasti ja sundimatult oma partnerile öelda, millised nüansid "õrna kire teadusest" just nimelt sulle sobivad.