VARGA PAKT

Autor
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
304
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
28.08.2016
Tõlkija
Toimetaja
Hind
16,75 €
Soodushind
9,90 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Kunagi oli ta Adrienne Satti, Davilloni orvuke. Tal õnnestus viletsusest välja murda ja linna aristokraatia hulka tõusta, otsekui muistses tuhkatriinuloos. Elu oli ilus kuni ühe õudse ööni, mil inimeste ja teiste jõudude korraldatud metsik verepulm temalt kõik röövis.

Nüüd on ta Vastupäeva, varas, kes lõikab endale Davilloni allilmas teed vaheda mõõga, veel vahedama taibu ja müstilise võõramaa jumala Olguni abiga, kel pole teisi kummardajaid peale Vastupäeva. Elu pole just suurem asi, eriti võrreldes vanade aegadega, ent vähemalt on see tema enda oma.

Aga nüüd tõstavad paljud taas tema vastu kätt, valmis lõhkuma kõik, mida ta on üles ehitanud. Linnavalve tahab teda vangi panna. Tsunftikaaslane tahab teda tappa. Ja tüdruku minevikust pärit jube, sünge, iidne olevus ajab teda taga. Vastupäeva ja Olgun otsivad vastuseid ja nõuavad õigust – kui just need, kes teda aastate eest hävitada üritasid, ette ei jõua ja oma tööd lõpule ei vii. Ari Marmell on fantaasia- ja õuduskirjanik, kelle romaane ja lühijutte on avaldanud paljud kirjastused. Samuti on ta kirjutanud stsenaariume sellistele rollimängudele nagu “Dungeons & Dragons” ja “World of Darknessi” sari.

Tema esimene romaan oli “Vallutaja vari”, millele tuli järg “Sõjapealiku pärand”. Kuigi Ari sündis New Yorgis, on ta suurema osa elust elanud Texases – algul Houstonis, kus ta sai bakalaureusekraadi loova kirjutamise alal, ja seejärel Austinis. Ta elab koos oma naise George’i, kahe kassi ja mitmesuguste neuroosidega. Ari kohta võib infot leida tema kodulehelt aadressil http://mouseferatu.com.