VÄIKE KÜLATURG. ROMANTILINE PUHKUS

Autor
Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
288
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
17.06.2024
Tõlkija
Toimetaja
Hind
20,00 €

Kui seebikanäitleja Sabrina Swift altari ees maha jäetakse, soovib ta iga hinna eest avalikku skandaali vältida. Ta pakib asjad ning põgeneb Cornwalli, kus hakkab juhuse tahtel vanamoelisel ja omapärasel Ferry Lane’i turul kingipoodi pidama.
Naine varjab kiivalt enda identiteeti ja muudab välimust, et teda ära ei tuntaks. Ta loob sõprussuhteid – ja leiab vaenlasi –, püüdes endale selles väljakujunenud kogukonnas kohta leida.
Kui kõlakad välituru sulgemisest levima hakkavad, pole Sabrina mitte ainult ootamatusse armukolmnurka kistud, vaid peab rinda pistma ka keerulise otsusega, mis võib muuta nii tema enda kui ka ülejäänud Hartmouthi elanike elu igaveseks.

Nicola May on Eesti viimaste aastate enimloetud tõlkekirjanikke. Sarjad „Väike nurgapood“ ja „Väike külaturg“ ning eraldiseisev romaan „Tööpesa“ on kindlustanud talle koha ajaviitekirjanduse sõprade südametes. „Väikese külaturu“ neljas raamat „Romantiline puhkus“ viib lugeja taas maalilisse Cornwalli ning räägib loo eneseavastamisest, kuuluvustundest ja sellest, kui tähtis on järgida oma südame häält.