SORTS. Surematu Nicholas Flameli saladused, 5. raamat

Raamatu kaas
Lehekülgede arv
336
Mõõtmed
150 x 220
Avaldamise aeg
27.06.2012
Tõlkija
Toimetaja
Hind
17,95 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Alcatraz: Kuigi nende liitlane doktor John Dee on kuulutatud utlaga’ks, lähevad Machiavelli ja Billy the Kid kaasa Ülikute plaanidega: nad päästavad Alcatrazi koletised San Francisco linna lahti ja määravad humani’d seeläbi hukule.

Danu Talis: Varjuderiik, millesse Scatty ja Jeanne d’Arc on sisenenud, on palju ohtlikum, kui nad eales oskasid ette kujutada. Ja nad pole siin juhuslikult – sõdalased kutsuti kohale eesmärgiga. Nagu ka Saint-Germain, Palamedes ja Shakespeare. Nad kutsuti kokku, et nad rändaksid ajas tagasi Danu Talisele ja hävitaksid saare. Sest selleks, et tänapäeva maailm alles jääks, peab Danu Talise saar, mida humani’de müütides tuntakse Atlantise kadunud linnana, hukkuma.

San Francisco: Lõpp on lähedal. Josh Newman on valinud endale poole ega seisa viimases lahingus oma õe Sophie ega Alkeemik Nicholas Falmeli kõrval. Ta võitleb koos Dee ja salapärase Virginia Dare’iga. Kui Sophie’l ei õnnestu oma kaksikvenda enne lahingu algust leida, kaob kõik – igaveseks.
Scatty, Jeanne d’Arc, Saint-Germain, Palamedes ja Shakespeare on Danu Talisel ning Sophie jäänud üksi Perenelle’i ja üha nõrgemaks muutuva Nicholas’ga. Ta peab lootma Nitenile, et leida keegi, kes õpetaks talle maamaagiat. Ent nagu selgub, võib õpetajaid leida ka kõige tavalisematest paikadest. Vaenupooled kogunevad. Kaksikud on lahutatud. Üks päästab maailma, teine hävitab selle.