RAHUSTAVAD TEGEVUSED KEHALE JA MEELELE

Raamatu kaas
Lehekülgede arv
96
Mõõtmed
210X240
Avaldamise aeg
12.06.2023
Tõlkija
Toimetaja
Hind
14,80 €

Meie üldine heaolu sõltub nii meie vaimsest kui ka füüsilisest tervisest. Peame hoolitsema oma meele ja keha eest, sest mõlemad mõjutavad meie mõtlemist, tundeid, käitumist ja, mis kõige tähtsam, kuidas me stressiga toime tuleme. 
Stressiga õigesti toimetulemist tuleb õpetada. Seetõttu on lastele varases eas teadveloleku harjutuste õpetamine stressi maandamiseks mitte ainult oluline eluoskus, vaid see on lausa hädavajalik.
Raamatu kaante vahel on mitmeid mõnusaid tegevusi. Iga tegevus on mõeldud selleks, et panna lapsed keskenduma praeguses hetkes olemisele, pöörates erilist tähelepanu oma mõtetele, tunnetele ja aistingutele. Oma käitumise ja tunnete, sealhulgas stressi juhtimiseks peavad lapsed kõigepealt teadma, mida nad tunnevad.
Selleks et õppida kuulama, mida keha meile ütleb, on vaja harjutada. Laste kaasamine lõbusatesse tegevustesse, mis aitavad suurendada lapse eneseteadlikkust, on esimene samm tervislike toimetulekuoskuste õpetamisel. 
Kui lapsed saavutavad keha ja meele tasakaalu, saavad nad edukamalt hakkama stressi ja mis tahes ebameeldivustega, mis nende teele satuvad.
 

Vaata raamatusse!