MEIE UNISTUSTE REISID

Raamatu kaas
Lehekülgede arv
192
Mõõtmed
220 x 228
Avaldamise aeg
10.11.2010
Tõlkija
Toimetaja
Hind
12,52 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Ükskõik, kas te olete valmis kohvrid pakkima või otsite lihtsalt inspiratsiooni, avavad selle raamatu leheküljed teie silmad kaunimatele sihtkohtadele, mida sellel planeedil pakkuda on. Alates inimese loodud "kohustuslikest vaatamisväärsustest" nagu Stonehenge, Veneetsia või Tadž Mahal kuni Suure Vallrahu, Monumentide oru või Iguaçu jugade võimsa loodusliku hiilguseni, on "Meie unistuste reisid" hingetukstegev teejuht kõige kütkestavamatesse, romantilisematesse ja unustamatumatesse paikadesse Maal.

Alustades Hiiglaste teest Põhja-Iirimaal ning rännates itta, sooritab kogenud reisiajakirjanikja kirjanik Mary-Ann Gallagher ümbermaailmareisi, vaadeldes viitkümmet aukartust äratavat paika. Nende hulka kuuluvad Euroopa lummavad suurlinnad alates munakivisillutisega tänavatega Pariisist ja gooti ajastu Brugge looklevatest kanalitest kuni Barcelona kuulsa La Rambla ja Rooma eepilise arhitektuurini. Avastage Kapadookia loomulikku ilu, Galápagose saarte ja Amazonase vihmametsade rikkalikku ürgloodust ning Yellowstone'i rahvuspargi võimsat maastikku. Või võtke lihtsalt mugavalt istet ning imetlege Petra, Machu Picchi ning Suure Hiina müüri uskumatuid muistseid paiku, mis on läbi imbunud nende ainuomasest ajaloost.

Külluslikult, üle saja rabava fotoga illustreeritud "Meie unistuste reisid" nii informeerib kui ka inspireerib meid, esitades põnevat ajaloolist, kultuurilist ja keskkonnaalast informatsiooni. Kasulikud kaardid näitavad täpselt iga paiga asukoha ning pakuvad reisijale praktilisi nõuandeid selle kohta, millal paika külastada, mida seal tähele panna või mida seal ette võtta. Seega, ükskõik kas te plaanite oma elu parimat reisi või sirvite lihtsalt raamatut mugavalt oma kodus, olge valmis võtma ette unustamatu rännak maailma kõige märkimisväärsematesse paikadesse.