KUFI KOKARAAMAT 2

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
192
Mõõtmed
165x235
Avaldamise aeg
24.05.2024
Toimetaja
Hind
25,05 €

„Kufi kokaraamat 2“ on oodatud lisa samateemalisele, bestselleriks osutunud „Kufi kokaraamatule“. Enne käesolevat retseptikogumikku ei ole aga üldse tarvis esimest raamatut läbi lugeda, see siin on täiesti iseseisvalt ja eelteadmisteta kasutatav praktiline abimees. Raamat on värskema ja tervislikuma suunaga kui eelmine, sisaldades muu hulgas palju värvilisi köögiviljatoite ja terveid, mitmest komponendist koosnevaid kufieineid.

Kaante vahel on
- 80 maitsvat ja tervislikuma joonega kufiretsepti igale maitsele ja kõigiks söögikordadeks;
- lisaks lõuna- ja õhtusöökidele ka snäkid ja suupisted, hommikusöögid, supid, salatid, küpsetised, koogid ja magustoidud;
- toidud kõigile kättesaadavatest lihtsatest toiduainetest;
- retseptid, mis sobivad nii algajale kui ka juba kogenud kokkajale;
- praktilisi nõuandeid ja nutikaid nippe kufi parimal moel kasutamiseks;
- asjalikud tabelid enam levinud toitude küpsetamisaja ja tavaahju juhiste kohandamise kohta kuumaõhufritüüri tarbeks;
- kuhjaga inspireerivaid kokkamisideid kõigile praegustele ja tulevastele kuumaõhufritüüri fännidele! 

Keerukad kokkamistehnikad ja kullahinnaga koostisosad jäägu teistesse raamatutesse, siin on aukohal liigse mässamiseta valmiv kodutoit, maitses järele andmata. 

Mari-Liis Ilover on populaarne toidublogija ja kokaraamatute autor, kes on avaldanud tosinkond kokaraamatut ja hulgaliselt toiduteemalisi kirjutisi eri meediaväljaannetes. Tema „Kufi kokaraamat“ oli esimene eestikeelne kuumaõhufritüüri retseptide raamat, mis osutus 2023. aasta müüduimaks raamatuks.