RÕIVASTE KONSTRUEERIMINE JA ÕMBLEMINE. PÕHILÕIGETE EDASIARENDAMINE

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
352
Mõõtmed
205X285
Avaldamise aeg
28.10.2022
Tõlkija
Toimetaja
Hind
33,50 €

Sarnaselt raamatu „Rõivaste konstrueerimine ja õmblemine“ esimese osaga jätkab ka see, veelgi mahukam teos konstrueerimise õpetamist, et lugejad saaksid oma teadmisi rõivaste loomisest täiendada ja süvendada.
Olenemata sellest, kas olete iseõppinud õmbleja, moetudeng või eriala spetsialist, leiate raamatust lehekülgede viisi selgitusi ja tehnilisi skeeme. Väljaandes konstrueeritakse nii põhilõiked (pluus, kleit ja pintsak) kui ka nende lisandid (kraed, varrukad, sissevõtted ja taskud), erinevaid seelikuid (püks- ja kloššseelik, voltidega ja paanidega seelik jt) ning lühikesi ja pikki pükse (kõrge taljega püksid, liibuvad püksid, teksapüksid jt).
Toetudes enam kui 400 detailsele skeemile, antakse teie käsutusse kõik vahendid, et oma õmblustöödega alustada, neid kohandada, parandada ja viimistleda. Toodud on nii lõigete edasiarendamise, nende korrigeerimise, väljalõikamise kui ka ühendamise juhised.

Patrick Genevey on Pariisi tarbekunsti kõrgkooli (LISAA) modelleerimisosakonna juht ja pedagoogiline koordinaator.
Selles mainekas koolis, mis erialainimeste arvates kuulub maailma nelja parima eramoekooli hulka, koolitatakse moeloojaid ja stiliste. Teoses laseb autor meil oma õppejõukogemustest ja õmblusoskustest osa saada.