100 VÄIKEST RISTPISTEMUSTRIT

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
160
Mõõtmed
210x275
Avaldamise aeg
20.01.2023
Tõlkija
Toimetaja
Hind
21,70 €

Avasta ristpistes tikkimise rikkalik maailm – vikerkaartest mesilasteni, jäätistest arbuusini, õitsvatest lilledest piparkookideni, ja kõik muu, milleni fantaasia küündib!
Selles raamatus on 100 eriilmelist mustrit: erksavärvilistes toonides ja vallatuid, millega võidad kindlasti laste südamed, aga ka klassikalisi, mille tikkimine ajast aega naudingut pakub. Kasuta neid mustreid oma kodu kaunistamiseks või tee kallitele inimestele läbimõeldud kingitus, mis pakub rõõmu pikkadeks aastateks. 
Need 100 väikest mustrit valmivad kiiresti, et saaksid tikkimistöö lõpule viia vähese ajakuluga. 
See oskuslikult koostatud raamat sobib igal tasemel tikkijale, kas siis oskuste täiustamiseks või alles esimeste katsetuste tegemiseks. Lihtsad juhendid aitavad samm-sammult jõuda kaunite tikandite valmistamiseni. Lisaväärtusena annab autor rohkelt ideid, kuidas valminud tikand püsivaks mälestusesemeks vormistada.

Rosemary Drysdale kasvas üles Põhja-Inglismaal ja on näputööga tegelenud maast madalast. Pärast keskkooli lõppu läks ta ülikooli tekstiilidisaini õppima ning asus peadisaineri ja konsultandina tööle ettevõttesse, mis toodab Euroopa ühte hinnatuimat tikkimisriiet. Ta on tikkimist õpetanud ja populariseerinud maailma eri paigus aastakümneid ning avaldanud hulgaliselt raamatuid ja mustreid. Rosemary elab New Yorgis, kus peab käsitöötarvete poodi ja astub üles koolitajana Vogue Knittingu üritustel.

Vaata raamatusse!