TUHAT FAKTI LOOMADEST

Autor
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
512
Mõõtmed
175 x 225
Avaldamise aeg
23.11.2010
Tõlkija
Toimetaja
Hind
22,04 €
Soodushind
11,85 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Kõik armastavad loomi ja kõigile meeldib neid tundma õppida. See raamat aitab lugejal leida kõik oma loomariigi lemmikud nauditaval, lihtsal ja köitval viisil, esitades informatsiooni lõbusate faktide, tähelepanu koondavate lisade, rahvajutu ning müüdikastide, "Kas sa teadsid?" rõngaste ja mitmesuguste lihtsate õppetundidega.

Ainulaadse looduslooraamatu on illustreerinud maailma parimad loodusfotograafid enam kui 1200 värvilise pildiga. Raamat uurib tohutult paljusid erinevaid loomi, alates tillukestest putukatest, mardikalistest, nokalistest, ämblikest, päeva- ja hämarikuliblikatest kuni madude, röövlindude, huntide, koerte, hobuste, võimsate karude, vaalade ning elevantideni.

Kõiki loomi uuritakse kordamööda ja iga peatükk heidab tähelepaneliku pilgu nende talitlemisele – alates kehaehitusest, nagu näiteks luud, hambad, nahk, soomused või karv, kuni selleni, kuidas nad rakendavad aju ja tajusid toiduotsinguteks, suhtlemiseks ning ellujäämiseks.

Avasta vapustavaid tõiku loomade kehade kohta. Näiteks – kas sa teadsid, et harikrokodill võib püsida vee all enam kui tunni, et sinivaala keel kaalub enam kui aafrika elevant, või et kaljupüüton võib krokodille tappa ja süüa?

Selles põnevas ja värvikas raamatus on tuhandeid paeluvaid fakte loomadest. See on hindamatu lugemine kõigile looduslooentusiastidele, toetades kooliõpinguid loomade bioloogiast ja käitumisest. Ideaalne koduseks õppimiseks või koolis kasutamiseks ja on virgutav ning kergesti mõistetav teatmeteos kõikidele kooliealistele lastele, aga ka vanematele, keda huvitab loodus ja köidavad loomad.