VALGUS VIINAPUUDE VAHEL

Autor
Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
232
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
20.07.2023
Tõlkija
Toimetaja
Hind
17,40 €

Gina Londoni elu on kildudeks: ta on kaotanud isa, töökoha ja sarmika, ent truudusetu elukaaslase. Kui sureb ka tema armastatud tädi, avaneb Ginale ootamatult uus võimalus: tädi Liz on pärandanud talle oma kauni, kuid töökäsi vajava maja Bordeaux’ veinipiirkonna südames.
Prantsusmaa lummavas maakohas leiab naine eest sooja ja kokkuhoidva kogukonna. Ta võtab vastu tööotsa viinamarjaistanduses ning hakkab end vanas ja võluvas majas juba koduselt tundma, kui avastab ammuse saladuse, mis paneb teda kahtlema inimeses, keda ta üle kõige usaldas.

Enne kui Gina elu ka siin kildudeks pudeneb, toob tormituul ta teele Cédricu ning peagi taipab Gina, et ta ei imetle ainuüksi Cédricu ehitajaoskusi.
Kas olukorras, kus kõik kallid inimesed on Gina maha jätnud või reetnud, annab lagunemisohus vana maja talle siiski julguse oma süda taas armastusele avada?

Fiona Valpy teoseid on tõlgitud enam kui 30 keelde ning eeskätt on ta hinnatud oma ajalooliste romaanide poolest. Triloogiaga „Põgenemine Prantsusmaale“ teeb menukirjanik kõrvalepõike ajaviiteromaanižanrisse. Uutest algustest kõneleva sarja esimene raamat viib lugeja Lõuna-Prantsusmaa romantilise veinipiirkonna päikesesärasse.

 

VAATA RAAMATUSSE!