VÄIKE KÜLATURG. TÄHISTAEVAS

Autor
Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
320
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
28.10.2022
Tõlkija
Toimetaja
Hind
19,20 €

Kui Star Bligh kuueteistaastaselt lapseootele jäi, arvas ta, et tema elu on läbi. Nüüd, kus ta on kolmkümmend kolm ning tal on teismeline tütar Skye ja edukas ehtelett Ferry Lane’i turul Cornwallis, ei muudaks ta tagasi vaadates midagi.
Kui ehk üks asi välja arvata …
Mõne kuu eest armus ta sügavalt Cornwalli külastanud ameeriklasse Jacki, kes lahkus ootamatult ja hüvasti jätmata. Edutult üritab Star teda peast välja saada, kuni nägus ja sarmikas Conor ta jalust rabab. Ent ühel päeval põrkab Star oma jahmatuseks taas kokku Jackiga, kes on tagasi Cornwallis ja soovib selgitada, miks ta lahkus.
Samal ajal kui Stari armuelu aina keerulisemaks muutub, ähvardab üks teine avastus pöörata pahupidi ilusa maailma, mille ta endale ja Skyele ehitanud on. Või on Star leidnud hoopis selle ühe asja, mis kõik terviklikuks muudab?

Nicola May on Eesti lugejate lemmikautoreid, kes kogus tuntust oma „Väikese nurgapoeˮ raamatutega. Ka oma uues sarjas, „Väike külaturgˮ, toob May lugejateni lehekülgede viisi ajaviitekirjandust selle parimas mõttes. „Tähistaevasˮ on triloogia teine osa.

Eesti lugejad ütlevad:
„Nicola kirjutab südantsoojendavaid lugusid, kus ka kõige salajasematel unistustel on imepärane võime reaalsuseks saada.ˮ
„Nii armsasti ja tõeliselt kirjutatud, et lugedes tunned end raamatutegelasena!ˮ