TEINE HINGAMINE

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
282
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
28.08.2023
Tõlkija
Hind
20,90 €

Aeg on piiratud. Vahemaad on võimalik mõõta, kuid kahtlustatavaid ja võimalikke ohvreid leidub lõputult ... Tere tulemast Stockholmi maratonile!  Stockholmi maratonil pole surmajuhtumeid seni ette tulnud. Kui kõlab aga juba 35. korda toimuva suurürituse stardipauk, pole miski tavapärane. 1. juuni ilm on külmem kui jõululaupäeval. Otse staadioni juures variseb kokku võistleja. Mees toimetatakse esmaabitelki, kuid tema elu ei õnnestu päästa.  

Kriminaalpolitseinikul Emma Sköldil on vaba päev, ta on tulnud raja äärde maratonil osalevat õde ergutama. Rålambshovsparkeni lähedusest leitakse vee äärest elutu naine ja Emma asub tegutsema. Pole kahtlustki, et too naine hukkus vägivaldselt.  Kas mõrvar on keegi võistlejatest? Kui jah, siis millal võivad välja ilmuda järgmised ohvrid?  

Sofie Sarenbrant on Rootsi üks armastatumaid ja edukamaid autoreid. Tema raamatuid on tõlgitud 15 keelde ning müüdud üle 5 miljoni eksemplari. Ta pälvis Rootsi aasta krimikirjaniku auhinna nii 2019. kui ka 2020. aastal. Käesolev raamat on kriminalist Emma Sköldi menuka sarja teine osa.