SURNUMANAJA

Raamatu kaas
Lehekülgede arv
346
Mõõtmed
145 x 220
Avaldamise aeg
10.05.2011
Tõlkija
Toimetaja
Hind
17,89 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Kaks,
kes on üks
ja üks,
kes on kõik...

San Francisco
Pärast põgenemist Ojaist Pariisi ja sealt Londonisse, on Josh ja Sophie Newman viimaks kodus. Ning pärast kõike, mida nad viimase nädala jooksul nägid ja teada said, on nad oma tuleviku suhtes veelgi ebakindlamad kui varem. Kumbki neist ei ole õppinud ära kõiki vajalikke maagia vorme, et kaitsta end Mustade Ülikute eest, nad on kaotanud Scatty ning doktor John Dee jälitab neid endiselt. Ent kõige hirmutavam on see, et nüüd peavad nad otsustama, kas Nicholas Flameli saab usaldada? Kas on üldse kedagi, keda usaldada?

Alcatraz
Doktor John Dee alahindas Perenelle Flameli väge. Alcatraz ei suutnud teda kinni hoida, Nereusest ei olnud talle vastast ning ta suutis leida endale liitlase ka pealtnäha võimatus olukorras. Kuid tema polnud ainuke, keda saarel vangis hoiti. Vanglatrellide ja kaitsvate sigilite taga ootab kari koletisi - sõjavägi, mida Dee plaanib kasutada viimases lahingus. Ja nüüd on saabunud Alcatrazile Machiavelli, et need koletised San Franciscosse lahti päästa. Perenelle võib küll olla võimas nõid, kuid iga päevaga jääb ta üha nõrgemaks ja kuigi tema kõrval on Nicholas, võib sellise mastaabiga lahing tema jaoks hävitav olla. Nicholas ja Perenelle peavad linna kaitsma, kuid tõenäoliselt osutub see pingutus neile mõlemale surmavaks.

London
Dee, kes oma Üliku suureks pettumuseks, ei suutnud saada tagasi Koodeksi kaht viimast lehekülge, on kuulutatud lindpriiks ja saanud uueks sihtmärgiks kõigile neile olenditele, kes varem jahtisid Flameli. Kuid Dee’l on plaan. Koodeksi ja Alcatrazil ootavate olenditega suudaks ta võtta võimu maailma üle. Tal on vaja vaid arhontide abi. Ent selleks, et tema plaan õnnestuks, peab ta äratama surnust Kõikide Jumalate Ema. Ning õpetama välja surnumanaja. Ja legendikaksikutest saaksid suurepärased õpilased...

Dublinis sündinud Michael Scott alustas kirjutamisega üle kahekümne viie aasta tagasi ning on üks Iirimaa edukamaid ja viljakamaid kirjanikke, kes on avaldanud enam kui sada raamatut. Fantaasia-, ulme-, ja õuduskirjanduse ning folkloori vanameister kirjutab nii täiskasvanutele kui noortele ning tema teoseid on avaldatud kolmekümne seitsmes riigis ja tõlgitud kahekümnesse keelde. “Surnumanaja” on Surematu Nicholas Flameli saladuste seeria neljas raamat. Samast seeriast on saadaval veel esimesed kolm raamatut „Alkeemik“, „Maag“ ja „Nõid“.

Külastage Michael Scotti aadressil www.dillonscott.com