SILLERDAV MERI JA SUVETUUL

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
384
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
08.08.2022
Tõlkija
Toimetaja
Hind
19,20 €

Mis juhtub, kui oled sunnitud aja maha võtma – ja see osutub parimaks ajaks su elus?

Jodie Jacksoni elus on keeruline aeg. Ta astub Wighti saarele viivale praamile, et jätta maha oma Londoni elu, sealhulgas töö ja abikaasa, ning seada end sisse vend Billi õdusas paatmajas.
Ent niipea, kui Jodie oma uue kodu pardale astub, on selge, et igatsetud rahu ja vaikust ta sealt ei leia. Kui parasjagu ei vadista valjuhäälselt Billi palgatud koristaja Marilyn, tõmbab naaberpaadi omanik Ned käima mootorsae, et valmistada puuskulptuure.
Marilyn utsitab Jodiet uusi sõpru leidma ja Ned teda saarega tutvuma, nii et üsna pea naudib Jodie saareelu juba täiel rinnal. Paraku ei tähenda see sugugi pilvitut seilamist, sest kui ta vana elu ootamatult uksele koputab, on Jodie sunnitud tegelikkusega tõtt vaatama. Mida teha: kas naasta turvalisse vanasse ellu või valida uus, mis tõotab sillerdavat merd ja suvetuuli?

Carole Matthews on lustlike ja elujaatavate romaanide kroonimata kuninganna, kelle sulest on ilmunud enam kui 30 raamatut ja keda on tõlgitud kümnetesse keeltesse. „Sillerdav meri ja suvetuul“ on tema esimene eesti keelde jõudnud menuteos, mis 2021. aastal tõi talle Aasta Romantilise Komöödia auhinna (Romantic Comedy Novel Award). Tegu on kaasahaarava teosega, mis paneb südame rõõmust rõkkama.

„Matthewsi raamat on peaaegu sama hea kui reis mõnda merekuurorti.“ – The Mirror
„Lõbus ja päikeseküllane romantiline seiklus.“ – Milly Johnson

Vaata raamatusse!