SEITSE VALET

Raamatu kaas
Lehekülgede arv
400
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
25.08.2020
Tõlkija
Toimetaja
Hind
19,80 €
Soodushind
7,99 €

Kõik sai alguse ühest väikesest valest … Jane ja Marnie on üheteistkümnendast eluaastast saati olnud lahutamatud ja neil on palju ühist. Mõlemad armusid noorelt ja abiellusid nägusate meestega. Kuid Marnie abikaasa ei meeldinud Jane’ile, kuna oli alati nii valjuhäälne, vastik ja esiletükkiv. Mis mõjub nüüd üsnagi paradoksaalselt. Sest kui Jane oleks aus olnud – kui ta ei oleks valetanud –, võiks tema parima sõbranna abikaasa ehk endiselt elus olla … See on Jane’i võimalus tõtt rääkida, aga kas teie usute teda?

„Seitse valet” on Jane’i ülestunnistus, tema tõde. Kaasahaarav, mitmetahuline ja kõhedust tekitav.

Vastupandamatu ja lummav põnevik naiste vahel valitsevatest keerulistest ja toksilistest sõprussuhetest, ebaterve armastuse Achilleuse kannast ja sellest, millest me armastuse nimel ilma võime jääda.

„Kõhedust tekitav ja originaalne.” – CLARE MACKINTOSH Elizabeth Kay alustas karjääri kirjastamismaailmas, kui võttis vastu assistendiameti Penguin Random House’is. Töö suures kirjastusettevõttes on loonud talle suurepärase võimaluse viia ellu ka omaenda unistus – kirjutada. Geniaalse süžeega „Seitse valet” on Kay kõmuline debüütromaan.

 

Vaata raamatusse!