SAATUSLIK TÕDE

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
352
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
22.02.2024
Tõlkija
Toimetaja
Hind
21,80 €

Londoni Blackheathi elurajooni korterist leitakse julmalt tapetud noore naise surnukeha. Juhtumi kallal tööle asudes viivad niidid uurija Erika Fosteri podcast’ini, mille tarbeks korteri omanik Vicky Clarke päriselulisi krimilugusid uuris.
Selgub, et Vicky valmistas parasjagu ette uut episoodi, milles ta plaanis paljastada ahistaja, kes oli passinud Londoni ühiselamutes peatuvaid noori naistudengeid ja murdnud öösiti sisse nende tubadesse.
Kui ilmneb, et Vicky märkmed ja helisalvestised oli mõrvar tema korterist kaasa võtnud, järeldab Erika, et Vicky oli kallaletungija isiku tuvastamisele väga lähedale jõudnud ning noor naine tapeti eesmärgiga ta vaigistada.
Erika ei ole uurimisega just eriti kaugele jõudnud, kui juhtum võtab iseäranis murettekitava pöörde – uurimisrühm on teinud katastroofilise valearvestuse. Erika hakkab kahtlema kõiges, mida ta enda arvates Vicky kohta teadis. Asitõendeid on vähe ja kell tiksub. Mõrvar tuleb leida enne, kui ta jõuab uuesti rünnata.


Robert Bryndza on kahe menuka, eesti keeldegi tõlgitud krimisarja autor. „Saatuslik tõde“ on kaua oodatud seitsmes raamat tema „Peainspektor Erika Fosteri krimipõnevike“ sarjas, mille avaraamat, 2016. aastal ilmunud „Tüdruk jääs“, on üks enim loetud põnevusromaane terves maailmas.

 

Vaata raamatusse!