POSTKAART CAPRILT

Autor
Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
304
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
25.10.2022
Tõlkija
Toimetaja
Sari
Hind
20,00 €

Puhkusereis romantilisse Itaaliasse äratab mineviku …

Hollywoodi kuldaja tähehakatisest Kelly Sinclairist tõotab tulla uus superstaar. 1953. aasta suve veedab ta muinasjutulisel Capri saarel.
Kuuskümmend aastat hiljem leiab fotograaf Maddie Williams vanaema majakesest aastakümneid kapi otsas hoitud kohvrist fotod plaatinablondide juustega pilkupüüdvast noorest naisest. Maddie näppu satub ka Caprilt saadetud postkaart, mida lugedes selgub, et selle kirjutajal oli seal kirglik armulugu. Eakal vanaemal on aga mineviku meenutamisega suuri raskusi, mistõttu ei suuda too Maddies tärganud küsimustele vastata, vaid räägib pidevalt hoopis kellestki Audreyst, kelle saatus ei paista talle rahu andvat.
Kui fotograafiamet Maddie Inglismaalt Itaaliasse lennutab, siirdub ta kõhklemata Caprile, südames lootus tõde välja selgitada. Kas tal õnnestub saladus lahendada ja tuua päevavalgele, mis 1953. aasta suvel juhtus? Ja ehk on muinasjutulisel saarel ka Maddie enda jaoks mõni üllatus varuks?

„Postkaart Caprilt“ on kolmas jutustus briti kirjanik Alex Browni „Postkaardi“ sarjas, millest Eesti lugejani on seni jõudnud „Postkaart Itaaliast“ ja „Postkaart Pariisist“. Kirjaniku siiras ja emotsiooniküllane stiil ning elutruud tegelaskujud on toonud talle lugejaid juba 20 riigis üle maailma.

„Haarav lugu, millesse armud.“ – kirjanik Cathy Bramley