NAINE PUURIS

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
330
Mõõtmed
155 x 235
Avaldamise aeg
29.06.2014
Tõlkija
Toimetaja
Hind
18,15 €
Soodushind
9,90 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Ühel ilusal kevadtalvisel päeval kaob jäljetult noor ja edukas Folketingi poliitik Merete Lynggaard. Meedia lahkab tuliselt tema kadumise ja eraelu üksikasju: oli see enesetapp, mõrv, traagiline õnnetus, inimrööv või äkki hoopis vabatahtlik põgenemine? Politsei käivitab kohe põhjaliku uurimise, kuid Merete Lynggaard oleks nagu maa alla vajunud.

Alles siis, kui omapärase lähenemislaadiga ja elust vintsutatud kriminaalkomissar Carl Mørck pannakse juhtima osakond Q-d, uut politseiüksust, mille ülesandeks on uurida „kõrgendatud tähelepanu nõudvaid“ kuritegusid, hakkab uurimine jõudsalt edenema. Peatselt jõuab Carl Mørck koos oma assistendi Hafez el-Assadiga jälile külmaverelisele kurjategijale, kes vihkamisest ajendatuna on sepitsenud täiesti pöörase kättemaksuplaani.

Kas Carl ja Assad jõuavad kurjategijat takistada või saavad ka neist tema ohvrid?

Taani autor Jussi Adler-Olsen (s 1950) on Euroopa edukamaid krimikirjanikke. Tema raamatuid on müüdud enam kui 14 miljonit eksemplari kõikjal üle maailma ning need on võitnud palju auhindu nii Taanis kui ka rahvusvahelisel tasemel. Raamatu „Naine puuris“ järgi valmis 2012. a ka samanimeline film, mis osutus Taanis 2013. aasta vaatajate lemmikuks.