LIBLIKATE AED

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
288
Mõõtmed
140X210
Avaldamise aeg
21.01.2018
Tõlkija
Toimetaja
Hind
16,80 €
Soodushind
9,50 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Ilu pole iial olnud nii hirmuäratav … Eraldatud villa juures asub kaunis aed, mis on koduks lopsakatele lilledele, varjupakkuvatele puudele … ja kallihinnalistele Liblikatele – noortele naistele, kes on röövitud ja märgistatud detailirohke tätoveeringuga, et nad sarnaneksid päris liblikatega.

Seda kollektsiooni valitseb Aednik – viltukasvanud mees, kelle kinnismõte on nende imeliste eksemplaride püüdmine ja säilitamine. Kui aed viimaks avastatakse, viiakse üks ellujäänuist ülekuulamisele.

FBI uurijate Victor Hanoveriani ja Brandon Eddisoni ülesanne on panna kild-killult kokku üks nende karjääri kõige jubedamaid juhtumeid. Aga tüdruk, keda teatakse lihtsalt Mayana, osutub ka ise parajaks mõistatuseks. Tema loo keerdudes ja pööretes tuuakse aegamisi valguse ette Liblikate elu Aias, kui Maya paljastab kohutava tõe mehest, kes on valmis tegema ükskõik mida, et hoida ilu vangis.

Aga mida rohkem tüdruk räägib, seda enam peavad uurijad mõtlema, mida ta veel varjab …

Dot Hutchison alustas kirjanikuteed 2013. aastal noortele mõeldud romaaniga „Wounded Name“ („Haavatud nimi“). Tõeline menu saabus kolm aastat hiljem, kui ilmus pingest pakatav psühholoogiline põnevik „Liblikate aed“, mille Goodreadsi lugejad valisid üheks aasta lemmikuks ja mille põhjal on valmimas ka film.

Hutchison armastab äikesetorme, mütoloogiat, ajalugu ja filme. Lisainfot vaata tema kodulehelt dothutchison.com.

Delfi kommentaar raamatule SIIN!

Riina Kranichi blogis samal teemal SIIN!