LEIA OMA IKIGAI

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
208
Mõõtmed
140X210
Avaldamise aeg
15.07.2018
Tõlkija
Toimetaja
Hind
15,30 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Kas sa juba tead, mis on sinu ikigai, mis on sinu elu mõte?

Aastal 2016 andsid hispaanlased Héctor García ja Francesc Miralles välja revolutsioonilise raamatu „Ikigai“, milles nad avasid jaapanlaste pika ja õnneliku elu saladused. Raamatut tõlgiti 45 keelde, sealhulgas ülimenukalt ka eesti keelde.

Uue raamatu kirjutamiseks naasid García ja Miralles selle aastatuhandete-vanuse kultuuri rüppe, et tuua huvilisteni ikigai praktiline õpetus: vastata küsimusele, kuidas leida oma elu eesmärk ja mida teha, et selleni pürgimine algaks nüüd ja praegu.

Jaapani keeles tähendab ikigai eluiha, kirge elada, ent kuidas me selle üles leiame? Ja kui oleme oma ikigai juba leidnud, siis mil moel saame tagada, et see hõlmaks kogu elu erinevaid külgi?

Raamat „Leia oma ikigai“ sisaldab 35 praktilist harjutust, mis aitavad meil liikuda valitud sihtkohta ning leida heaolu ja õnne loomulikul kombel, meie enda sisemusest.

„Ikigai aitab sul vaadata tulevikku, olenemata sellest, kuidas end praegu tunned. See aitab sul panna aluse täiuslikumale ja õnnelikumale elule.“ – BBC

„Kui hygge on kunst teha mitte midagi, siis ikigai on kunst midagi teha ning seda täieliku pühendumisega ja rõõmsalt.“ – New York Post