KÕIK ALGAB MEIST

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
304
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
28.10.2022
Tõlkija
Toimetaja
Hind
19,20 €

Igal lõpul on uus algus …

Lily ja ta endine abikaasa Ryle on just harjumas uue eluga, kui Lily põrkab tänaval kokku oma esimese armastatu Atlasega. Nad pole teineteist kaks aastat näinud ja Lily on rõõmus, et seekord on vähemalt aeg nende poolt, ning kui Atlas ta kohtama kutsub, jääb naine pikemalt mõtlemata nõusse.
Ent Lily rõõmu varjutab teadmine, et kuigi ta pole enam Ryle’iga abielus, on ta tütre tõttu endiselt mehega seotud. Olukorra teeb veel keerulisemaks asjaolu, et Ryle ei talu silmaotsaski mõtet, et Atlasel võiks olla tema tütre ja endise naise elus mingigi osa.

Kirjutatuna kordamööda Lily ja Atlase vaatenurgast, jätkub Colleen Hooveri „Kõik algab meist” täpselt selle koha pealt, kus menufenomen „Ei iial enam” lõppes. Lily saab uue võimaluse tõeliseks armastuseks, kuid peab samal ajal tegelema armukadeda eksabikaasaga. Ühtlasi selguvad uued tahud Atlase minevikust.

„Ainult Colleen Hoover suudab pakkuda niivõrd emotsionaalse elamuse.” – Anna Todd

Colleen Hoover on maailma enim müüdud autoreid. Tema raamatuid on ostetud rohkem kui 7 miljonit ja kõik tema seni ilmunud romaanid on jõudnud Amazoni edetabelite esikohale. Tema raamatust „Ei iial enam“ (ingl k „It Ends with Us“) on saanud ülemaailmne fenomen, mis veel kuus aastat pärast esmailmumist on New York Timesi edetabeli esikohal. TikTokis on teemaviite #itendswithus videoid vaadatud enam kui 600 miljonit korda.
„Kõik algab meist“ on kauaoodatud järg tema 2016. aasta menuromaanile „Ei iial enam“.