KOERA TEEKOND

Raamatu kaas
Lehekülgede arv
304
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
19.05.2019
Tõlkija
Toimetaja
Hind
17,50 €

Järg rahvusvahelisele menukile "Koera elu mõte"
"Koera teekond" - nüüd ka samanimeline film!

Semu on tubli koer.
Läbi mitme sündmusterohke elu oma eesmärki otsinud, leiab ta viimaks, et on selle leidnud ja täitnud. Aga nähes pisikest Clarityt ühtelugu ohtlikesse olukordadesse sattumas, saab ta kinnitust, et sel väikesel tüdrukul on kindlasti oma koera vaja.
Uuesti sündides taipab Semu, et tal on nüüd uus saatus Molly-nimelise koerana. Ta on rõõmust meeletu, kui Clarity, kellest on saanud energiline, aga probleemne teismeline, ta endale võtab. Kõik ei lähe aga sugugi nii, nagu Molly tahaks, ja peagi leiab ta end jälle Clarityst lahus.
Kuidas õnnestub tal leida tee tagasi oma tüdruku juurde?

„Koera teekond“ jutustab armsa ja südantsoojendava loo armastusest, lootusest ja lõputust pühendumusest. Tegu pole pelgalt toreda koeraraamatuga, vaid liigutava jutustusega vankumatust truudusest ja kõikevõitvast armastusest, mis viib lugeja mõttele: kas meie oleme need, kes oma loomade eest hoolitsevad, või hoolitsevad nemad hoopis meie eest?

W. Bruce Cameroni raamat „Koera teekond“ on järg menukile „Koera elu mõte“, mille põhjal vändatud film linastus Eesti kinodes 2017. aastal. Nüüd saavad filmisõbrad nautida ka „Koera teekonna“ suurt ekraniseeringut. Eesti kinodes alates 14. juunist 2019.