JUTLUSTAJA

Raamatu kaas
Lehekülgede arv
368
Mõõtmed
148x210
Avaldamise aeg
31.01.2021
Tõlkija
Toimetaja
Hind
22,72 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Pärast Fjällbacka-sarja esimese raamatu „Jääprintsess“ peadpööritavat edu viib Camilla Läckberg lugejad tagasi sellesse Rootsi vaiksesse kalurikülla. Pealtnäha tüüne pinna all peituvad aga ohtlikud saladused…

20 aasta eest jäid siinkandis kadunuks kaks noort tüdrukut. Ehkki juba tollal kahtlustati kuritegu, saab see sünge kahtlus alles nüüd kinnitust – 6-aastane poisike leiab noore naise alasti surnukeha, mis vapustab kohalikku kogukonda ja nõuab uurija Patrik Hedströmi viivitamatut sekkumist. Kui veel üks noor tüdruk teadmata kadunuks jääb, koondub Patriku tähelepanu Hultide perekonnale, kus leidub nii ühiskonnaheidikuid, usufanaatikuid kui ka kurjategijaid. Kahtlusaluste nimekiri on pikk, kuid aega vähe – milline selle pere hämaratest saladustest annab kuritööde lahendamiseks vajaliku vihje? Lisaks pingsale uurimisele seisavad Patrik ja tema elukaaslane, kirjanik Erika Falck, silmitsi koduste probleemidega, oodates oma ühist esiklast.

Camilla Läckberg (s 1974) on Rootsi menukamaid krimikirjanikke, pärit läänerannikul asuvast Fjällbackast, kus leiab aset ka tema teoste tegevus. „Jutlustaja“ on tema Fjällbacka-sarja teine raamat.