ILULIIN

Lehekülgede arv
454
Mõõtmed
158 x 235
Avaldamise aeg
17.10.2005
Tõlkija
Toimetaja
Hind
15,01 €
Soodushind
6,07 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

 

On 1983. aasta suvi ja nooruke Nick Guest on kolinud Feddenite – auahne vastse toorist parlamendiliikme Geraldi, tema jõuka abikaasa Racheli ning nende laste Toby ja Catherine’i Notting Hilli kodu pööningukorrusele. Oxfordis oli Nick Tobyt jumaldanud, kuid Londonis saab hoopis häiritud psüühikaga Catherine, pere terava keelega mässaja tema sõbraks ja kohustuseks.
Tormiliste 1980-ndate edenedes takerdub poliitika- ja rahaasjus võhiklik Nick Feddenite maailma suursuguste pidude, üllatavate liitude ning koomiliste ja ähvardavate koletisteparaadide võrku. Sel lõpmatute võimaluste ajajärgul leiab Nick võimaluse järgida oma salakirge – ilu –, mis lummab teda niisama tugevasti nagu võim ja rikkus tema sõpru. Armulugu noore mustanahalise linnanõukogu ametnikuga pakub talle esimesi romantikakogemusi, kuid vahekord nägusa miljonäriga on see, mis muudab tema elu ja paneb kahtema halastamatu kümnendi ulmades.

ALAN HOLLINGHURST on sündinud 1954. aastal Stroudis, Gloucestershire'is. Ta on kirjutanud kolm romaani: “The Swimming-Pool Library”, “The Folding Star” ja “The Spell”. Ta on saanud Somerset Maughami auhinna ja James Tait Blacki mälestuspreemia ilukirjanduse eest ning tema teine romaan kandideeris juba 1994. aastal Bookeri auhinnale. Hollinghurst elab Londonis.

Raamat võitis 2004. aastal Man Bookeri auhinna.