ELAS KORD JAMES BOND

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
224
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
19.10.2020
Tõlkija
Toimetaja
Hind
17,50 €

KÕIGE KUULSAMA SALAAGENDI ELULUGU  Me teame tema nime. Me teame tema ametinumbrit. Aga kas me tunneme ka meest, kelle rolliks on olla Tema Majesteedi spioon? Mida me oskame öelda Ian Flemingi vilkast kujutlusvõimest sündinud tegelase kohta?

007 armastab luksuslikke eineid, ta nuriseb, et pidi loobuma oma 0,25-tollise kaliibriga Berettast, ta arvab, et ideaalne naine peaks suutma võrdselt hästi valmistada nii Béarni kastet kui magatada meest, ta kahetseb, et peab oma ametis tapma ... kuid Inglismaa nimel on ta selleks valmis. Loomu poolest ettevaatlikuna ei sõlmi ta hõlpsasti uusi sidemeid, välja arvatud siis, kui missioon seda nõuab. Ta näitab end igas olukorras professionaalina. Ta pole mitte üksnes MI6-e üks parimaid töötajaid, vaid ka üks tööle pühendunumaid.  

Ian Flemingi 12 romaanile ja 2 novellikogule tuginedes avab Guillaume Évin uuesti „007 toimiku“ ning toob meie ette smokingukangelase esimese – autoriseerimata – biograafia.  

Ajakirjanik ja agent 007 asjatundja Guillaume Évin on avaldanud mitmeid James Bondile pühendatud teoseid: „Goldmaker: kuidas James Bondist sai kinoajaloo suurim edulugu“ („Goldmaker: comment James Bond est devenu le plus gros succès de l´Histoire du cinéma“ (Fayard, 2003)), „James Bond on igavene“ (James Bond est éternel (Éditions du Moment, 2012)), „James Bond: 007 entsüklopeedia“ (James Bond : L´Encyclopédie 007 (Hugo Image, 2015)).

 

Vaata raamatusse!