BEATRICE

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
304
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
22.06.2022
Tõlkija
Toimetaja
Hind
21,80 €

Kirjandusauhindadega pärjatud LINA BENGTSDOTTERi kolmas iseseisev Charlie Lageri romaan räägib murtud hingedest, reetmisest ja läbilõigatud peresidemetest. See on kauaoodatud järg edukale debüütromaanile „Annabelle“ ja sarja teisele raamatule „Francesca“.

Uurija Charlie Lager maadleb omaenda deemonitega, kui ta kutsutakse Karlstadi, kus on kadunud üheksakuune tüdruk. Lapse vanemad on šokis ja meedia pasundab väsimatult tulututest otsingutest. Kui paljulubavad juhtlõngad ummikusse jooksevad, hakkab Charliele tunduma, et keegi varjab väikese Beatrice’i kohta tõde. Iga mööduva tunniga muutub imiku leidmine elusana üha ebatõenäolisemaks ning Charlie on sunnitud endast ja ümbritsevatest inimestest maksimumi nõudma…

Lina Bengtsdotter (snd 1977) on kasvanud Gullspångi väikelinnas, kus toimub ka Charlie Lageri sarja raamatute tegevus. Ta on õpetanud rootsi keelt ja psühholoogiat ning tema kirjanduslik karjäär algas lühilugude avaldamisega mitmetes Rootsi ja Põhjamaade ajakirjades. Charlie Lageri sarja avaraamat „Annabelle“ võitis 2017. aastal Crimetime Specsaversi parima debüütkrimiromaani auhinna.

VAATA RAAMATUSSE!