ÜLLAR JÖRBERG. ARMASTUSE LAUL

Raamatu kaas
Lehekülgede arv
208
Mõõtmed
165x240
Avaldamise aeg
11.12.2012
Toimetaja
Hind
17,95 €
Soodushind
9,95 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Laulja Üllar Jörbergi sügavmadal bariton on eestlastele kõrva nurrunud tervelt 45 aastat. Kunagise Tartu tipprestorani Kaunas artistina oli tema repertuaaris korraga 600 laulu. Tänaseni käib ta esinemas kõikjal üle Eestimaa. Mis on Jörbergi saladus, et ta on suutnud nõnda kauaks lavale jääda, tundmata isegi nooti?
Vajadusel teeb Üllar ka lihtsamaid töid: elu jooksul on ta töötanud näiteks hauakaevajana, müünud Venemaa avarustes suhkruvatti ning teeninud head raha kalmuvaaside valamisega, mis paraku lõhkus käsi, nii et sõrmeotsad verd jooksid.
Üllaril on teinegi saladus: kuidas ta suudab koos oma elu armastuse Estriga elada nõnda õnnelikult ja harmooniliselt? Tee õnneni oli pikk ja konarlik, naise vallutamiseks tuli mehel pingutada tervelt kaheksa aastat.
See elulooraamat pühendub Üllar Jörbergi fenomenile. Teda võib armastada või vihata, tema rikkalikku laulurepertuaari võib kuulata eheda naudingu või kerge muigega, lopsakaid vuntse ja võimsat Hummeri maasturit võib imetleda või imestada – aga ükskõikseks ta ei jäta.
Looduse poolt kingiks saadud oivalise häälega artist, piiritult südamlik ja kohati lapsesuiselt aval. Kui Üllar Jörbergi poleks olemas, tuleks ta välja mõelda!