TEMA MAJESTEEDI LOHE

Autor
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
352
Mõõtmed
145 x 220
Avaldamise aeg
01.09.2010
Tõlkija
Toimetaja
Sari
Hind
15,72 €
Soodushind
9,75 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

„Just siis, kui arvate, et olete näinud lohelugude kõikvõimalikke variatsioone, tuleb Naomi Novik ja tõestab, et olete eksinud.” (Terry Brooks)

Naomi Novik sündis New Yorgis 1973. aastal ja kasvas poola muinasjuttude ja J. R. R. Tolkieni raamatute keskel. Tema esimene romaan „Temeraire” ilmus aastal 2006 ja autor sai John W. Campbelli parima debüüdi ning Compton Cooki parima debüüdi auhinna. „Tema Majesteedi lohe” on esimene osa alternatiivajaloolisest fantaasiasarjast „Temeraire”, mille tegevus toimub Napoleoni sõdade ajal, kus olulise lahingujõuna on kasutusel lohed. Praeguseks on sarjas ilmunud viis romaani.

Will Laurence on sõjalaeva kapten hetkeni, kui tema silme all koorub lahingus sõjasaagiks võetud munast lohe Temeraire, kes pole nõus oma juhina tunnistama kedagi teist peale Willi. Korraga on Laurence’i maailm pea peale pööratud ja teda vaevab tohutul hulgal küsimusi: Kuidas lohet rakmeisse panna? Millega sööta lausa silmanähtavalt suuremaks sirguvat lohepoega? Kas teistsuguse eluga harjunud mehel on üldse võimalik kohaneda lohedele ja lenduritele mõeldud muust maailmast eraldi asuvas varjes? Kuidas suhtuvad mujalt tulnusse teised lendurid? Ning mida küll arvavad kogu loost kodukanti ootama jäänud Edith ja noormehe vanemad?

Naomi Noviku loodud inimesed ja lohed panevad igaühe endale kaasa elama.