SUUR ILLUSTREERITUD SÕNARAAMAT. Uuendatud trükk

Raamatu kaas
Lehekülgede arv
1270
Mõõtmed
195x250
Avaldamise aeg
05.12.2013
Tõlkija
Toimetaja
Hind
49,00 €
Soodushind
19,90 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Selle raamatu tellimusega postikulu ei lisandu!

„SUUR ILLUSTREERITUD SÕNARAAMAT“ ilmus Kanada kirjastuse QA International väljaandes esimest korda 1982. aastal. Tänaseks on tehtud neli uustrükki, mida on avaldatud enam kui 30 keeles ja müüdud üle 8 miljoni eksemplari.

Käesolev raamat, eesti keeles teine trükk, on valminud 2011. aastal ilmunud neljanda väljaande põhjal ning sisaldab eriti täpset infot tehnikavaldkondades, avades nii keelehuvilise lugejale laiaulatusliku sõnavara ja terminoloogia, mida me kasutame oma igapäevaelus - arvutite viimastest tehnilistest nüanssidest kuni uusimate sporditerminiteni.

Sõnaraamat hõlmab kõikvõimalikke teemasid: astronoomia, inimene, taimestik, loomastik, kunst ja arhitektuur, ehitus ja energia, kommunikatsioon, sport, hobid jne, jne. Viiekeelse registri abil saab raamatut kasutada sõnaraamatuna, kuid selle lisaväärtuseks on maakera ja inimkeha atlased, looma- ja taimenimestikud, liiklusmärgid, asutusjuhendid
ning kõige erinevamate valdkondade seni avaldamata terminoloogia eesti keeles.

See ainulaadne õppevahend kujutustab olukordi ja esemeid, aitab mõista nende konteksti ning toob ära terminite nimetused viies Eestis enim tuntud keeles, eesti, vene, inglise, saksa, prantsuse. Eestikeelne terminoloogia on kooskõlastatud vastavate valdkondade tippspetsialistide ja keelekonsultantidega.

1270 lehekülge
40 000 sõna igas keeles
8000 illustratsiooni

Näidisleheküljed