PÜHADEÜLLATUS

Raamatu kaas
Lehekülgede arv
312
Mõõtmed
140x200
Avaldamise aeg
13.12.2015
Tõlkija
Toimetaja
Hind
14,95 €
Soodushind
4,50 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Populaarse inglise lastekirjaniku Jacqueline Wilsoni mahukast pühadekogumikust leiab rohkesti põnevat lugemist ning ajaveetmisideid jõuludeks ja talviseks koolivaheajaks.

Pane viktoriinil proovile oma teadmised jõulude kohta, küpseta retseptide järgi piparkooke ja jõulukook, õpi isikupäraselt kinke pakkima, tutvu jõulukommetega erinevates maailma paikades jne.

Kogumikus on ka mitu lühemat ja pikemat jõuluteemalist juttu ning jutustus Jacqueline Wilsoni kõige tuntumast tegelasest Tracy Beakerist – „Lavatäht Tracy Beaker”, milles Tracy saab peaosa kooli jõululavastuses. Varem on eesti keeles avaldatud Tracy Beakeri sarja osad „Tracy Beakeri lugu” ja „Julgusmäng”, mis ilmuvad Kirjastuselt Pegasus kordustrükina.

Jacqueline Wilson on üks armastatumaid ja menukamaid inglise lastekirjanikke, ainuüksi Suurbritannias on tema raamatuid müüdud üle 38 miljoni eksemplari. Kirjanikutöö eest on ta pälvinud mitmeid auhindu, nende hulgas ajalehe The Guardian lastekirjanduse auhind ja aasta parima lasteraamatu auhind. Aastal 2008 omistati talle koolilaste kirjaoskuse edendamise eest Briti Impeeriumi Ordu Dame’i tiitel.
Lastekodutüdruk Tracy Beakeri tegelaskuju on kirjaniku loodutest kõige populaarsem. Esimene Tracy-raamatutest, „Tracy Beakeri lugu” ilmus 1991. aastal, järgnesid „Julgusmäng” (2000) ja „Lavatäht Tracy Beaker” (2006).