PIMEDUS LANGEB

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
320
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
28.02.2022
Tõlkija
Toimetaja
Hind
19,80 €

Uus meisterlik krimisari „Tüdruk jääsˮ autorilt

Kate Marshalli detektiivibüroo saab hoo sisse, kui Kate ja tema partner Tristan palgatakse uurima kümnenditagust pealtnäha unustatud juhtumit.
Kaheteistkümne aasta eest paljastas sihikindel noor ajakirjanik Joanna Duncan poliitilise skandaali ja kadus pärast seda jäljetult. Toimik on suletud, kuid Joanna ema keeldub lahti laskmast. Kui Kate ja Tristan juhtumi toimiku uuesti avavad, leiavad nad, et umbes samal ajal jäid kadunuks ka kaks noort meest.
Püüdes kild haaval kokku panna kolme pealtnäha jäljetult haihtunud inimese viimaseid elupäevi, mõistab Kate, et Joanna võis olla avastanud midagi palju kurjakuulutavamat, kui keegi esialgu arvas: juhtumite taga on sarimõrvar, kes varjab end pealtnäha kõigi silme all.
Mida lähemale Kate tema leidmisele jõuab, seda süngemaid pöördeid lugu võtab.

Briti kirjanik Robert Bryndza sai eestlastele ja kogu maailmale tuntuks, kui ilmus tema müügirekordeid löönud põnevik „Tüdruk jääsˮ. Samas, Erika Fosteri sarjas on ilmunud veel viis raamatut.
Nüüd on Bryndza naasnud uue sarjaga, kus mõrvajuhtumeid lahendab skandaalse minevikuga detektiiv Kate Marshall. „Pimedus langebˮ on sarja kolmas raamat.

„Kate Marshalli kolmas juhtum on senistest vaieldamatult parim!ˮ – The Times