KOLLAGEENITOITUMINE

Autor
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
256
Mõõtmed
170x240
Avaldamise aeg
10.10.2022
Tõlkija
Toimetaja
Hind
20,90 €

Kollageenist ei saa tänapäeval üle ega ümber. Ilutööstuses peetakse kollageeni noorusliku naha võtmeks. Tegelikult mõjutab see aine palju enamat. Kollageeni leidub peaaegu igas kehaosas, alates juustest ja nahast kuni liigeste, seedetrakti ja isegi silmadeni.
„Kollageenitoitumine” on esimene eesti keeles ilmunud raamat, kus seda ainet põhjalikumalt tutvustatakse ja räägitakse, miks see on kogu kehale nii oluline. Autor Josh Axe selgitab, kuidas kollageeni teadlikult oma toidulauale lisades seljatada liigeste, seede- ja nahaprobleemid ning krooniline valu, turgutada immuunsüsteemi ja vähendada põletikke ning saada muu hulgas ka kehakaal kontrolli alla.
Axe selgitab, miks meie menüü kipub tänapäeval nii kollageenivaene olema. Selleks et saaksime seda hädavajalikku ainet võimalikult palju toidust kätte, näitab ta, kui lihtne on teha valik kollageenirikaste toiduainete kasuks.
„Kollageenitoitumine” sisaldab üle 70 isuäratava retsepti ja konkreetseid nõuandeid keha kollageenitootmise toetamiseks ka treeningu ja elustiili muudatuste abil. Ikka selleks, et elada tervena ja kauem.

Raamatu "Ketotoitumine" autorilt.

Dr Josh Axe on loodusraviarst, kiropraktik ja meditsiinilise eriharidusega toitumisspet¬sialist ning ühtlasi maailmas kõige enam külastatava loomupärast tervist käsitleva veebilehe DrAxe.com asutaja. Ta on kirjutanud raamatud „Ketotoitumine” (e k 2020) ja „Söö mulda” („Eat Dirt”) ning on toidulisanditefirma Ancient Nutrition kaasasutaja.
Dr Axe’i on tihti kutsutud külaliseks Dr Ozi tervisesaatesse ja ta on kirjutanud artikleid sellistele ajakirjadele ja -lehtedele nagu Shape, PopSugar, HuffPost, Men’s Health, Forbes, Business Insider, Muscle & Fitness Hers ja Well+Good.

 

Vaata raamatusse!