KIIRUSTA AEGLASELT

Autor
Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
240
Mõõtmed
140 x 210
Avaldamise aeg
04.10.2009
Tõlkija
Toimetaja
Hind
12,52 €
Soodushind
3,83 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Tänapäeva kultuur õpetab meile, et mida kiiremini me liigume, seda parem. Kuid sammupidamise võidujooksule jääb paraku jalgu kõik muu – meie töö, söömisharjumused ja tervis, suhted ja armuelu. Meil on selline tuli takus, et kõigest pidurdavast saab meie vaenlane.

Raamatus tutvustab CARL HONORÉ meile liikumist, mis esitab kiiruskultusele väljakutse, tõestades, et sageli on hoopis aeglane parem. Slow-liikumine ei tähenda sugugi mitte teosammul tegutsemist, vaid tänapäevases tormilises maailmas kiire ja aeglase vahel tasakaalu leidmist. Alates tantristliku seksiõppe keskusest Londonis ja superaeglasest treeningstuudiost New Yorgis kuni Itaaliani, mis on koduks Slow Food ja Slow Sex liikumistele, õpetab Honoré meelelahutuslik uurimustöö meile, kuidas tempovähendamise filosoofiat rakendades nautida produktiivsemat ja rahuldust pakkuvamat elu.

„Lõpuks ometi võttis keegi kätte ja nõudis – intelligentsel ja veenval moel – meilt kõigilt piduripedaalile vajutamist või vähemalt näidikute märkamist. Honoré püüab anekdootide, statistika ja argumentide vahendusel pöörata meid eemale meie kultuuri hullumeelsest kiiruseusust.”  

                                                                   - Billy Collins

Carl Honoré on Londonis elav ajakirjanik. Ta on teinud kaastööd sellistele väljaannetele nagu Economics, Observer, National Post ja Houston Chronicle. Itaalias õnnistati teda käesoleva raamatu jaoks andmete kogumise ajal trahviga kiiruse ületamise eest. Külastage ta veebisaiti aadressil www.inpraiseofslow.com