ILUS AED LIHTSA VAEVAGA

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
178
Mõõtmed
170x240
Avaldamise aeg
24.05.2018
Toimetaja
Hind
18,85 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Eestlane on looduslembene rahvas, kes armastab oma aeda, olgu see suur maa-aed või väike linnaaed. Seal peab olema kindlasti lillepeenar ja õunapuu, samuti koht köögiviljade kasvatamiseks ning ilus roheline muru.

Aia puudumisel püüab eestlane kaunistada rõdu või terrassi, kasutades selleks kõikvõimalikke ampleid, rõdukaste ja potte.

Tegu on raamatuga, mis on abiks ja toeks koduaias toimetamisel. Siit leiad palju praktilisi tarkusi ilusa aia planeerimiseks, teostamiseks ja hooldamiseks. See annab nõu, millest alustada ning kuidas soove ellu viia. Lisaks pakub raamat hulgaliselt juhatust ja näpunäiteid, mismoodi koduaia taimedega vähese vaevaga toime tulla.

Katrin Uurman on Räpina Aianduskooli kutseõpetaja, kes tegelenud iluaianduse õpetamisega 15 aastat. Lisaks õpetajatööle pühendub oma koduaia rajamisele ja hooldamisele ning katsetab igal aastal mõnede uute taimede kasvatamist. 

Kristiina Viiron on ajakirjanik ning hobiaednik. Ta peab lugu eelkõige vanade taluaedade taimedest – pojengidest, floksidest ja liiliatest. Oma maakodu aias askeldades kuulub tema suurim imetlus aga roosidele.


Olgu see raamat Sulle igapäevaseks sõbraks ja abimeheks!