HEA ELU KUNST

Autor
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
272
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
04.12.2018
Toimetaja
Hind
17,50 €
Soodushind
11,50 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Inimesed on juba alates antiikajast püstitanud küsimusi hea elu kohta. Milles see seisneb? Kuidas ma pean elama? Millist rolli mängib saatus? Milline osa on rahal? Kas hea elu sõltub pigem hoiakust või tuleneb see seatud eesmärkide saavutamisest? Kas püüelda õnne poole või vältida ebaõnne? 

Iga põlvkond esitab neid küsimusi uuesti. Vastused valmistavad alati pettumuse. Miks? Sest otsitakse ühtainust põhimõtet või reeglit. Aga taolist Püha Graali pole olemas.  

Viimasel ajal on paljudel elualadel jõutud mõistmiseni: maailm on selleks liialt keeruline, et seda saaks ühe suure idee või käputäie printsiipide abil kokku võtta. Me vajame pigem erinevatest mõtlemisviisidest koosnevat tööriistakasti. 

Sellest raamatust leiategi 52 mõttelist tööriista, mis ei taga teile küll head elu, kuid annavad selleni jõudmiseks paremad võimalused. 

Rolf Dobelli (sündinud 1966) õppis St. Galleni ülikoolis majandust ning kaitses doktorikraadi filosoofias. Ta on maailma juhtivaid teadlasi ning kultuuri- ja majandustegelasi koondava kogukonna WORLD.MINDS asutaja ja kuraator. Ta kirjutab romaane ja aimekirjandust, mille hulka kuuluvad bestsellerid “Selgelt mõtlemise kunst” ja “Arukalt tegutsemise kunst”, mida on müüdud miljoneid eksemplare ning tõlgitud 40 keelde. Ta elab oma perekonnaga Bernis.