GLÜKOOSIJUMALANNA ELUVIIS

Raamatu kaas
Lehekülgede arv
288
Mõõtmed
189x246
Avaldamise aeg
28.09.2023
Tõlkija
Toimetaja
Hind
23,40 €

Neljanädalane programm isude vähendamiseks, energia taastamiseks ja hea enesetunde saamiseks.

Kas sa kannatad pideva väsimuse, isude või suhkrusõltuvuse käes ning ärkad hommikuti tundega, et ei suuda päevale vastu astuda?
Paljudel kõigub glükoositase üles-alla nagu Ameerika mägedel ja nad tunnevad end justkui lõksus.

Autor Jessie Inchauspé kirjeldab oma esimeses raamatus „Glükoosirevolutsioon“ üldiseid põhimõtteid, kuidas teaduslikult põhjendatud nippide abil oma toitumises liigset suhkrut vähendada.
„Glükoosijumalanna eluviis“ on neljanädalane programm, mis aitab igapäevaelus glükoosipiikide tekkimist vältida. Siin raamatus on rohkem kui 110 retsepti ja päevikuvormis abiline, mis on nelja lihtsa teaduspõhise viisi abil toeks veresuhkrutaseme tasakaalustamisel.
Autori soovitatud toitumisprogramm aitab taastada energiat, taltsutada isusid, aeglustada vananemist, parandada meeleolu ja saavutada hea unerežiim ning vältida lihtsamaid terviseprobleeme. Nende soovituste ja retseptide juures ei pea jälgima kaloreid ega toitu kaaluma, vaid võid süüa kõike, mis meeldib. Glükoosijumalanna eluviisiga on liitunud tuhanded inimesed üle kogu maailma ja huvi Jessie toitumismeetodi vastu on väga suur.

 

Vaata raamatusse!