Liigse emaarmastuse teema on globaalse iseloomuga. Ühtedel rahvastel väljendub see nõrgemalt, teistel tugevamalt, kuid see on olemas ja tekitab kogu maailmas palju probleeme.
Alates väikestest perekondlikest arusaamatustest ja lahkuminekutest laste hukuni, keerukate sotsiaalsete probleemide ja sõdadeni - see kõik on liigse emaarmastuse põhjustatud situatsioonide spekter.
Ärge kiirustage seda eitama!
Lugege, mõelge, jälgige elu ja Te ilmselt nõustute minuga ning leiate ise öeldule palju kinnitusi.
See tõdemus muudab Teie maailmavaadet ja te saate targemaks. Ja peamine - kui Te ei hakka seda eitama ja lähenete teemale loovalt, võite muuta paljugi oma ja oma laste elus paremuse poole.
- Anatoli Nekrassov
Anatoli Nekrassov on eesti lugejatele hästi tuntud raamatutega „Elavad mõtted“, „Lätted“ ja „Perekond – tarkuse algus“. Raamatus „Emaarmastus“ esitab ta uuelaadse nägemuse ema ja lapse suhetest, ema armastusest lapse vastu. Kas emaks saades peab naine kiinduma üksnes lapsesse ning minetama oma rolli naisena? Kas emadus peab olema tähtsam mehe ja naise vahelisest kooslusest? Autori arvamus neis küsimustes on vastuolus mitmete üldlevinud seisukohtadega, kuid pälvib ometi rahva seas järjest enam huvi ja poolehoidu.