TUNDED TUMESTAVAD MÕISTUSE

Raamatu kaas
Lehekülgede arv
214
Mõõtmed
140 x 210
Avaldamise aeg
24.06.2012
Tõlkija
Toimetaja
Hind
12,95 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Inimene peab end arukaks, kuid sageli ennetavad meie emotsioonid mõistust ja juhivad meie käitumist. Tuntud psühholoog-praktik ja mitme psühholoogialase bestselleri autor Mihhail Ležepjokov tõestab selles raamatus veenvalt, et just meid piitsutavad tunded on paljude haiguste, konfliktide ja pettumuste põhjuseks. Tema unikaalne metoodika õpetab neid emotsioone juhtima, vabastab hirmudest ja aitab saada õnnelikuks.

Autori väitel tekivad nii stress kui ka füüsilise keha haigused sellest, et inimese emotsioonid ennetavad alati mõtet. Oskus eraldada mõtet tundest on tarkus ja vaimsus, milleks kaasaegne inimene ei ole veel võimeline. Füüsika, keemia ja teised teadused arenevad väga kiirelt, kuid vaimsel alal edasiliikumine puudub; meie mõtlemine ei ole veel saavutanud isegi sellist taset, mis  iseloomustas enne meie ajaarvamist elanud mõttetarku. Miks nii? Iga järgmine põlvkond peaks ju olema eelmisest targem?

Materiaalses maailmas on avastatud seadused, millele toetudes võime kõikides valdkondades areneda, vaimses maailmas aga progressi ei ole, sest vajalikud seadused puuduvad. Ležepjokovi professionaalne praktika võimaldas jõuda järeldusele, et need seadused on siiski olemas ning inimene peab avama end seni teadmata küljest – vaimsest-emotsionaalsest.

Mihhail Ležepjokovi „õnneretseptid“ aitavad elada haigusteta, stressideta ja solvumisteta. Igaühe õnn on tema enda kätes, selle suunas tuleb teha kõigest seitse sammu.