ŠAMBALA EMBUSES

Raamatu kaas
Lehekülgede arv
456
Mõõtmed
140 x 210
Avaldamise aeg
25.11.2009
Tõlkija
Toimetaja
Hind
15,72 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Kes on elavad surnud ja mida nad teevad Jumalate Linnas? Mis juhtub tavalise inimesega Surmaorus? Miks püüdis joogi Milarepa Surnute Kuningriiki pääseda? Kes on Näljane Kurat ja miks inimesed teda kardavad?

Sellest kõigest on juttu maailmakuulsa Vene teadlase Ernst Muldaševi järjekordses raamatus „JUMALATE LINNA OTSINGUIL: Šambala embuses". Ernst Muldašev on meditsiini uue suuna – regeneratiivse ehk inimkudede kasvatamise kirurgia – algataja. Esimesena maailmas õnnestus tal edukalt läbi viia silma transplantatsioon. Praegu töötab teadlane kloonimiskirurgia, st terviklike organite regenereerimise alal. Igal aastal teeb ta 600–800 ülikeerulist operatsiooni.

Ta on organiseerinud Himaalajasse, Tiibetisse ja Egiptusesse viis teaduslikku ekspeditsiooni, mis on aidanud mõista regeneratiivse kirurgia probleeme, kuid ühtlasi on need ekspeditsioonid toonud kaasa sensatsioonilisi avastusi filosoofia ja ajaloo alal.
Mõistes, et tema peamine leiutis, surnud inimeste kudedest valmistatud alloplant, on seotud inimkeha loomise looduslike süvamehhanismidega, on Muldašev oma töö käigus suhelnud mitte ainult mitmesuguste valdkondade teadlastega (füüsikud, molekulaarbioloogid jt), vaid uurinud ka religiooni ja esoteeriliste teaduste põhialuseid.

Kas Muldašev leidis oma ekspeditsioonil iidse Šambala ehk Jumalate Linna? Teadlane ise on selles veendunud. Ohtrate välijooniste abil tõestab ta meile, et kummalise kujuga mäed, mida ekspeditsiooniliikmed Tiibetis nägid, on tegelikult hoopis hiigelsuured püramiidid.

Varem on Muldaševilt eesti keeles ilmunud raamatud „Kellest me põlvneme“ (Pegasus 2005), „JUMALATE LINNA OTSINGUIL: Harati kullast plaadid“ (Pegasus 2007) ja „JUMALATE LINNA OTSINGUIL: Läkitus iidsetelt inimestelt“ (Pegasus 2008).