VIIMNE HINGETÕMME

Raamatu kaas
Lehekülgede arv
368
Mõõtmed
140X210
Avaldamise aeg
31.10.2018
Tõlkija
Toimetaja
Hind
18,90 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Tema on täiuslik kaaslane. Sina oled tema järgmine ohver.

Kui prügikonteinerist leitakse noore naise vägivallatunnustega surnukeha – silmad kinni paistetanud, riided verest läbi ligunenud –, jõuab Erika Foster esimeste seas kuriteopaigale. Paraku ei tööta ta aga enam mõrvajuurdlusmeeskonnas ja tal pole õigust seal viibida.

Erika ihkab iga hinna eest mõrvajuurdlustiimi tagasi pääseda ning sekkub juurdlusprotsessi, kui leiab seose peaaegu pool aastat varem avastatud ja seni lahendamata mõrvaga. Mõlema ohvri surnukeha oli prügikonteinerisse jäetud ja mõlemale oli tehtud reiearterisse sisselõige.

Võõrast nime ja fotot kasutav mõrtsukas jälitab ohvreid internetis ning on võtnud sihikule ilusad noored naised. Kuidas õnnestub Erikal tabada mõrvar, keda justkui polekski olemas?

Peatselt röövitakse veel üks naine, kes läks kohtuma mehega, kellega ta internetis sõbrunes. Erika tiim peab leidma neiu enne, kui temast saab järgmine ohver. Ühel hetkel satuvadki nad silmitsi õudu tekitavalt sadistliku inimesega …

Robert Bryndza on menukite „Tüdruk jääs”, „Varitseja Öös” ja „Mustjas vesi” autor. Tema raamatuid on üle maailma müüdud 2,5 miljonit eksemplari. „Viimne hingetõmme” on „Erika Fosteri krimipõnevike” sarja kaasahaarav ja pinget pakkuv neljas raamat, millega Bryndza tõestab taas ilmekalt, miks just tema on praeguse aja üks edukamaid krimikirjanikke.

Raamatukäpp kirjutab raamatust SIIN!