VÄIKE KÜLATURG. VIKERKAAR

Autor
Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
288
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
31.05.2023
Tõlkija
Toimetaja
Hind
20,00 €

39-aastane Glanna Pascoe, keda tuntakse ka vikerkaarekunstnikuna, peab Cornwallis Ferry Lane´i turul Hartmouthi galeriid. Tema murdunud süda hakkab juba kohanema eluga üksiku ja lastetuna, kui Cupido nooli pildudes kohale lendab.
Kohtumine salapärase ja erakliku Isaac Bensoniga – kuulsa kohaliku kunstnikuga – pehmendab Glanna kalgistunud südant ja ellusuhtumist ning ta õpib enda kohta enamat, kui oleks kunagi võimalikuks pidanud. Aina kasvavatest tunnetest segaduses Glanna annab linna jutuveskile tublit hoogu, kui asub korraldama joonistamiskursust, kus aktide jaoks poseerivad nii mehed kui ka naised.
Vargus galeriis ja ekskallima Oliver Truemani naasmine panevad Glanna mõistatama, kas ta ikka leiab oma vikerkaare lõpust kullapaja. Ja kas see toob talle õnne, mida ta on nii kaua otsinud?

Briti autor Nicola May on pugenud eestlaste südamesse sarjadega „Väike nurgapood“ ja „Väike külaturg“. Tema raamatud on juba aastaid olnud siinmail enimostetud ja -laenutatud tõlketeosed. „Vikerkaar“ on „Väikese külaturu“ lõbusa ja tempoka sarja kolmas romaan.